Referencie

Keď mal môj syn takmer 6 rokov, zo dňa na deň sa začal zajakávať. Keďže mal ísť o pár mesiacov do školy, začali sme chodiť na logopédiu. Ani po niekoľkých mesiacoch sa situácia nezlepšovala. Na radu kamarátky, vyskúšali sme One Brain metódu. Syn absolvoval jedno sedenie, kde sa rozoberala konkrétna emocionálna príčina jeho zajakávania, a na ktorej mu kineziologička vytestovala fyzické cvičenie na posilnenie prepojenia pravej a ľavej hemisféry mozgu, ktoré mal cvičiť asi mesiac. Už po dvoch týždňoch problém úplne zmizol, v podstate skoro zo dňa na deň…presne tak, ako aj vznikol.
(Katka Š.)

Pred pár rokmi som dostal závažnú bakteriálnu infekciu, ktorá sa mi neustále vracala. Infekciu som zakaždým preliečil a chvíľu bolo fajn, ale v stresujúcom období sa znovu “zobudila”. Série antibiotík nasledovali jedna za druhou. Môj stav bol už taký vážny, že som začal mať problémy s kĺbmi na rukách a nohách. V zúfalstve som skúšal všetky možné liečby – moderné aj prírodné, ale nič nepomáhalo. Keď som sa náhodou dozvedel o metóde One Brain, už som si od nej veľa nesľuboval. Nerozumel som jej a vôbec mi nebolo jasné, prečo by som sa na sedení mal “bahniť” v nejakých neriešených pocitoch a neriešených životných situáciách. Napriek počiatočnej nedôvere povedal som si, že nemám čo stratiť. Asi to bolo najlepšie rozhodnutie môjho života. Dodnes nechápem ako a prečo, ani čo sa tam so mnou udialo, ale po tom sedení sa mi tá infekcia už nikdy nevrátila. Navyše, jediné sedenie mi akoby pomohlo nájsť iný pohľad na mnohé “nefungujúce” veci v mojom živote, za čo som nesmierne vďačný.
(Peter A.)

Môj problém spočíval v tom, že som pracovala v práci, kde na mňa každý prehadzoval svoju robotu a aj tak si nikto nevážil, čo robím. Svoju vlastnú robotu som doháňala z domu po nociach. Napriek tomu som mala obrovský strach z práce odísť, pretože pre mňa predstavovala finančnú istotu. Kineziológia mi pomohla naučiť sa bez výčitiek svedomia povedať ľuďom “NIE” v situáciách, keď cítim, že sa ma snažia využiť vo svoj prospech. Asi týždeň po odblokovaní som dala výpoveď v práci a o pár dní sa mi ozvali z inej firmy s pozvánkou na pohovor, po absolvovaní ktorého som bola prijatá dokonca na oveľa lepšie miesto, než z ktorého som odišla.
(Andrea P.)

Už ako dieťa som býval veľmi utiahnutý, také to hĺbavé, tiché dieťa, čo o všetkom rozmýšľa možno až príliš veľa. Podľa iných vraj bystré a s očakávanou veľkou budúcnosťou, čo na mňa vytváralo dodatočný tlak. Žiaľ, dnešný svet introvertom príliš nepraje. S nízkym sebavedomím môžeš byť neviem ako múdry, ale keď stojíš v kúte a bojíš sa ozvať, tak si ťa nikto nevšimne, čo vo mne vytváralo riadne frustrácie. S pomocou 3 in 1 metódy som sa síce zázrakom nezmenil na extroverta, ale som sa naučil prijať svoju povahu a pochopiť jej prednosti, a hlavne naučil som sa nájsť svoj spôsob presadzovania sa, v ktorom sa cítim pohodlne a ktorý je pre mňa prirodzený. Je to úľava.
(Martin K.)

Roky som bola uviaznutá v deštruktívnom vzťahu s mužom, ktorý ma ponižoval, psychicky ubližoval a na ktorom som bola citovo závislá. Niekoľko pokusov o odchod skončilo buď tým, že som si ako náhradu našla podobný typ alebo som sa po čase dlhšej osamelosti vrátila k svojmu pôvodnému partnerovi. Dnes mám 52 rokov a konečne môžem povedať, že som slobodná a že som dospela. Metóda One Brain mi pomohla pochopiť pocity, ktoré ma priťahovali k problémovým vzťahom aj to, prečo som si potrebovala ubližovať. Hoci o tom nevieme, veľa vecí si robíme sami a nie je ľahké nastaviť zrkadlo samému sebe. Som rada, že som sa o to pokúsila. Dnes sa teším z vecí, o ktoré som predtým nemala záujem – maľujem, fotografujem, cestujem…a život ma úžasne baví.
(Maja L.)